Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Please update your Flash Player to view content.

Wiadomości

Popularne

Serwis Informacyjny MSM "Eliza" we Wrocławiu

MPWiK Sp. z o.o. we Wrocławiu informuje, że Rada Miejska Wrocławia, uchwałą nr V/35/11 z dnia 20.01.2011 r., zatwierdziła poniższe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Wrocław.

Taryfy obowiązują od 1 marca 2011 r.

Wyszczególnienie

Ceny

Netto / brutto

2010

2011

Woda + ścieki

dla gospodarstw domowych

6,04 / 6,46

7,05 / 7,61

Woda

dla gospodarstw domowych

3,14 / 3,36

3,50 / 3,78

Ścieki

dla gospodarstw domowych

2,90 / 3,10

3,55 / 3,83


 

Poprawiony (poniedziałek, 21 lutego 2011 17:21)

Więcej…

 

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie już za nami, w dziale dokumenty znajdą Państwo protokół z przebiegu obrad owego spotkania. Dla ułatwienia dodaje odnośnik do protokołu również tutaj.

Protokół z nWZCS

Poprawiony (poniedziałek, 21 lutego 2011 17:22)

 

Serdecznie witamy na stonie internetowej Małej Spółdzielnie Mieszkaniowej "Eliza" we Wrocławiu!

 

Mamy nadzieje, że portal ten umożliwi łatwe komunikowanie się z Członkami Zarządu jak i Radą Nadzorczą, szybki dostęp do bieżących informacji z życia spółdzielni, jak i będzie stanowił bazę wsystkich potrzebnych formularzy jak i dokumentów potrzebnych do przedłożenia w siedzibie spółdzielni.

Znajdą tu Państwo również zapis prac Rady Nadzorczej i Zarządu w formie sprawozdań, podjętych uchwał czy pism.

Na stronie dostępne są wszystkie możliwe drogi kontaktu ze spółdzielnią, w tym celu zapraszamy do działu kontakt, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego!

 

Serdecznie zapraszam do korzystania z naszego serwisu,

Administrator

 

Zarząd MSM „ELIZA” uchwałą nr 14/2010 postanowił zwołać nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków naszej spółdzielni w dniu 16 września 2010 r. o godzinie 18-tej w pomieszczeniu tzw suszarni.

Z dokumentami WZ członkowie spółdzielni mogą zapoznać się w biurze spółdzielni w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach od 18 do 20.

Członkowie spółdzielnini mają prawo zgłaszać zamieszenia oznaczonych spraw i projekty uchwał w porządku obrad WZ w terminie do 15 dni przed datą WZ .Projekt uchwały zgłaszanej przez członka musi być poparty przez co najmniej 10 członków spółdzielni. Członek spółdzielni ma prawo zgłaszania poprawek do projektów uchwał nie póżniej niż na trzy dni przed posiedzeniem WZ. W Walnym Zgromadzeniu mają prawo uczestniczyć tylko członkowie spółdzielni , przedstawiciel Krajowej Rady Spółdzielczej, radca prawny zaproszony przez spółdzielnię oraz eksperci (bez prawa głosu) - na zaproszenie członka spółdzielni.

Zarząd MSM „ELIZA”

Porządek Obrad WZ

Uzupełnienie Porządku Obrad WZ

Uchwała Zarządu

Wszystkie materiały

 

Poprawiony (poniedziałek, 13 września 2010 18:00)

 
feed-image
Kto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości