Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Please update your Flash Player to view content.

Wiadomości

Popularne

Serwis Informacyjny MSM "Eliza" we Wrocławiu

Zarząd MSM "Eliza" przypomina o zakaznie przetrzymywania maszyn z silnikami spalinowymi w pomieszczeniach piwnicznych budynku. Zakaz związany jest z przepisami bespieczeństwa ppoż.

Dotyczy się to przede wszystkim motocykli, motorowerów, skuterów itp.

Prosimy o przestrzeganie zakazu i postępowanie zgodnie z zaleceniami ppoż!

 

13 maja w godzinach od 15:30 do 18:00 firma ISTA będzie przeprowadzała odczyty mierników ciepła w Państwa mieszkaniach. Serdecznie prosimy o obecność w domu o wyznaczonej porze oraz możliwe przygotowanie łatwego dojścia do czytników pracownikowi firmy ISTA

Poprawiony (poniedziałek, 09 maja 2011 13:46)

 

Dziś, tj. 21 lutego 2011 miała miejsce aktualizacja naszej strony, dlatego też nie była ona dostępna przez okres około kilku godzin. Dodany został system umożliwiający łatwy dostęp do plików czytaj dokumentów spółdzielni, które miały zostać opublikowane i udostępnione dla członków. Aby umożliwić zaimplementowanie tegoż systemu należało przekonwertować kilka tysięcy plików, co już na szczęście mamy za sobą :). Dział dokumenty będzie w najbliższych dniach aktualizowany na bieżąco, proszę o nieco więcej cierpliwości. Aktualizacja była duża i bardzo czasochłonna ale mam wielką nadzieje, iż ta aktualizacja znacząco ułatwi korzystanie z portalu.

 

Poprawiony (poniedziałek, 21 lutego 2011 22:45)

Więcej…

 

Spółdzielnia odda za darmo stary zestaw komputerowy (komputer, monitor, klawiaturę oraz mysz).

Chętni proszeni są o zgłaszanie się do biura MSM "Eliza"

 

 

Statut niniejszy został uchwalony przez Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni w dniu 02.07.2010r i wchodzi w życie z dniem jego wpisania w Krajowym Rejestrze Sądowym ,postanowieniem Sądu Rejonowego dla Wrocławia Fabryczna we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS, z dnia 17 stycznia 2011 roku .

 

Cały statut

Poprawiony (poniedziałek, 21 lutego 2011 17:02)

 
feed-image
Kto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości