Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Please update your Flash Player to view content.

Wiadomości

Popularne

Serwis Informacyjny MSM "Eliza" we Wrocławiu

Informujemy, że nałożona przez Radę Miasta

podwyżka cen odprowadzania wód ściekowych

oraz wód roztopowych, została zniesiona (unieważniona)

przez Wojewodę Dolnośląskiego.

Zatem podwyżki cen nie będzie, gdyż podwyżka ta

już nie obowiązuje!

 

Drodzy użytkownicy! Chciałbym się odwołać do ostatniego trendu, który pojawił się wsród naszych spółdzielców i ludzi, którzy myślą, że spółdzielcami są. Trend ten dotyczy notorycznego doszukiwania się dziur w cąłości działalności naszej spółdzielni. Teraz również i strony internetowej. Zapewniam Państwa, że skoro czytają Państwo ten artykuł w jezyku polskim to nie jest on w języku angielskim! To, że na stronie może pojawić się drobny tekst w jezyku angielskim wynika tylko i wyłącznie z faktu ze 90% kodowania w jezyku HTML, PHP czy innym jest niestety w jezyku angielskim. Limit pobrań dokumentów został zwiększony, uważaliśmy ze 5 dokumentów na dzień jest ilością wystarczającą, jednak specjalnie dla pasjonatów został on zwiększony do bagatela 100 pobrań na dzień. Proszę jednak się nie zdziwić jak strona nie będzie dostepna kilka razy w miesiącu ponieważ jesteśmy ograniczeni limitem transferu miesięcznego nalożonym przez naszego dostawce serwera strony internetowej, po jego wyczerpaniu może nastąpić przerwa pracy strony na jakiś czas.

Nastepnym razem, jesli zechcą Państwo napisać jakiekolwiek uwagi odnośnie strony www spółdzielni, prosze kierować je na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a nie kłopotać niezrozumiałymi pismami Prezesa spółdzielni. Co więcej uwagi ogólne będą ignorowane, prosze zamieścic dokladny opis problemu, który widzą Państwo na stronie tzn. co gdzie i w jakiej formie występuje. Słowo bałagan niewiele tłumaczy i nie przedstawia niczyjej wizji ani pomysłu jak w jego mniemaniu winno być. Wszystkie sugestie i konstruktywną krytyke będę oczywiście z wielką ochotą akceptował, czytał i wprowadzał w życie.

 

Z żalem również muszę zauważyć, że duże grono ludzi zwyczajnie nie radzi sobie z komputerem, nie posiada elementarnej wiedzy nt. jak to działa i z czym sie to je, co niestety rodzi najwięcej konfliktów i zapytań. Na zapytania również chętnie będe odpisywać pod wskazanymi adresami mejlowymi jedynie jęśli będą one pisane w kulturalnej i przystępnej formie a nie w formie pretensji czy też wyżywania się na drugim człowieku.

 

z wyrazami szacunku,

Administrator

 

Zgodnie z postulatami członków naszej spółdzielni, Walne Zgromadzenie mające odbyć się 26 listopada 2011 odbędzie się dnia 1 grudnia 2011. Data Andrzejkowa rzeczywiście nie sprzyjała zwoływaniu WZ.

Nowe dokumenty związane z WZ do pobrania TUTAJ

Poprawiony (środa, 09 listopada 2011 15:59)

 

W dziale dokumenty mogą znaleźć Państwo najnowsze sprawozdanie finansowe za rok 2010. Zachecamy do przeglądania działu dokumenty, w którym na bieżąco są aktualizowane dokumenty i zapiski z pracy organów naszej spóldzielni, a nie wszystkie będa publikowane w formie artykułu na stronie głównej!

Dział dokumenty podzielony jest na kilka kategorii, które ułatwią państwu odnalezienie poszczególnych aktów prawnych wydawanych przez MSM "Eliza"

Link do sprawozdania: TUTAJ

 

Już jakiś czas temu w dziale Dokumenty pojawił sie zbiór dokumentów powiązanych z najbliższym Walnym Zgromadzeniem, które ma odbyć się pod koniec bieżącego miesiąca. Mając na uwadze jednak problemy naszych członków ze znajdowaniem rzeczonych materiałów udostępniam link na końcu tego artykułu.

Pragnę przypomnieć ze warto od czasu do czasu przejrzeć dział "Dokumenty" znajdujący się w menu na stronie głownej po lewej stronie, gdyż jest on na bieżąco aktualizowany o nowe uchwały czy tez sprawozdania z prac poszczególnych organów spółdzielni. Link i obraz gdzie znajduje się dział dokumenty zamieszczony w rozwinięciu!

Więcej…

 
feed-image
Kto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości