Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Please update your Flash Player to view content.

Wiadomości

Popularne

Serwis Informacyjny MSM "Eliza" we Wrocławiu

Zarząd MSM "ELIZA"

Informuje o zaplanowanej wymianie Wodomierzy w lokalach mieszkalnych, która odbędzie się w dniu 28.03.2018 w godzinach 8:00 - 14:00.

Wymianę przeprowadzi firma "INVEST BEY" p .Leszek Strutyński

 

 

Poprawiony (wtorek, 27 marca 2018 13:26)

 

Zarząd MSM "ELIZA" uprzejmie prosi lokatorów o niezmywanie naniesionych na drzwi numerów w piwnicy. Prowadzona jest obecnie inwentaryzacja na potrzeby której piwnice zostały stosownie oznakowane.

Zarząd pragnie jednocześnie poinformować, że podłogi w piwnicy zostały świeżo odmalowane a w tygodniu następnym poddane renowacji zostaną drzwi do piwnic, prosimy o ostrożność podczas korzystania z i wchodzenia do pomieszczeń piwnicznych w budynku Spółdzielni.

 

 

Szanowni Państwo informujemy, że na naszej stronie można już pobrać elektroniczne kopie Uchwał podjętych podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia z dnia 28.11.2017r. oraz Protokoły zarówno prezydium WZ jak i Komisji Mandatowo – Skrutacyjnej.

Materiały dostępne są TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi dokumentami.

 

W dniu 22.01.2018r. (poniedziałek) nie będzie księgowej. W przypadku pilnych spraw można się skontaktować z księgową pod numerem telefonu: 602 684 378 lub e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony (poniedziałek, 22 stycznia 2018 00:02)

 

ZAWIADOMIENIE

O WALNYM ZGROMADZENIU

CZŁONKÓW SPÓŁDZIELNI MSM „ELIZA” WE WROCŁAWIU


Zarząd MSM „ELIZA” we Wrocławiu zwołuje Walne Zgromadzenie członków Małej Spółdzielni Mieszkaniowej „ELIZA” w dniu 28.11.2017r. (wtorek) o godzinie 18:00 w pomieszczeniu nr 25 w piwnicy budynku spółdzielni.

Uwaga, nastąpiła zmiana miejsca, w którym odbędzie się WZ

Dokumenty Dotyczące WZ możecie Państwo pobrać klikając w ten LINK.

 
feed-image
Kto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 186 gości